• MİLLİ  İRADENİN MİLLİ PROJELERE DESTEĞİNE İNANCIMIZ TAMDIR.

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.
  Türkçe
 • AK ADAYLAR İSTİKRARIN DEVAMI İÇİN ÇALIŞIYOR

  24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Mersin Milletvekili adayları gece gündüz demeden çalışarak istikrarın devamı için vatandaşlardan destek istedi.
  Türkçe
 • İl Başkanı Ercik, “CHP İl Başkanı yalanda sınır tanımıyor.”

  CHP İl Başkanı Adil Aktay iftira ve yalan siyasetinde çığır açmaya devam ediyor. Devletin imkânları, seçim kampanyamızda kesinlikle kullanılmamaktadır. İddia asılsız ve mesnetsizdir.
  Türkçe
 • MERSİN’DE REKOR DSİ YATIRIMI

  Son iki yılda Mersin’de Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın önderliğinde rekor gölet yatırıma alındı. 50 yıllık hayal olan Değirmençay Barajı’nın temelinin atılması ile hayallerin gerçek olduğu Mersin’de 17 adet baraj tamamlanarak hizmete açıldı, 28 gölet yapım aşamasında. Hedef, 100’ün üzerinde baraj ve göleti Mersin’e kazandırmak.
  Türkçe
 • AK ADAYLAR DAHA GÜÇLÜ BİR MERSİN İÇİN ÇALIŞIYOR

  24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine sayılı günler kaldı. AK Parti Mersin Milletvekili adayları seçim çalışmalarına ilçelerde dur durak demeden devam ediyor.
  Türkçe
 • BAKAN ELVAN “SÖZ VERDİK, YAPTIK”

  Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları Mersin’e eserler kazandırmaya devam ediyor. Bir yatırım daha hayata geçti. Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan 3 adet sözünü daha yerine getirdi. Akbelen Bulvarı’nda Mezarlık Kavşağı, Çamtepe Kavşağı ve Erdemli girişinde Kargıpınarı köprüsü hizmete sunuldu.
  Türkçe
 • MERSİN EĞİTİMDE DE ADINDAN SÖZ ETTİRECEK

  Eğitim alanında Mersin’de Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın çabalarıyla büyük bir alt yapı atağı başladı. Hedef 2019 yılı sonunda tekli eğitime geçmek. Bu kapsamda hemen hemen tüm ilçelerde yeni okullar inşa ediliyor. Mersin’e yeni okul, atölye, pansiyon ve spor salonları kazandırılıyor.
  Türkçe