• AK Parti Mersin Milletvekilimiz Sayın Hacı Özkan Fransa’da Sanayi Ticaret Enerji ve Teknoloji konula

  Heyet Fransa ziyareti sırasında Sanayi Ticaret Enerji ve Teknoloji konularında incelemelerde bulundu. Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa'nın heyet onuruna verdiği resepsiyonda kamu ve STK temsilcileri bir araya geldi. Sanayi Ticaret Komisyonu Üyesi Mersin Milletvekili Hacı Özkan, oldukça verimli, bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, burada yaptıkları çalışmaları anlattı.
  Türkçe
 • Bakan Elvan, yeni OSB alanında incelemelerde bulundu

  Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları ile birlikte Tarımsal Ürün İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi alanında incelemelerde bulunan Bakan Elvan, buradaki çalışmalarla ilgili TÜİOSB Kurucu Başkanı Gül Akyürek’ten bilgi aldı. Akyürek, Bakan Elvan’a kurulacak OSB’yi tüm detaylarıyla anlatırken, planlanan yatırımlara bir yenisinin eklendiğini müjdeledi.
  Türkçe
 • Bakan Elvan: “Bu toprağın mayası ahilikle yoğrulmuştur”

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'a Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları eşliğinde Mersin’deki Ahilik Kültürü Haftası kutlamalarına katıldı.
  Türkçe
 • Bakan Elvan: “Türk tarihi, aynı zamanda bir şehitlik, bir gazilik tarihidir”

  18 Eylül Gaziler Günü nedeniyle düzenlenen programa Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'a Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları eşlik etti. Bakan Elvan, ’Gazileri Anma Günü’ etkinliğine katılarak gazi ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.
  Türkçe
 • BOSTAN: İLÇE KONGRELERİMİZ 29 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

  AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Levent Ali Bostan, ilçe kongrelerinin 29 Eylül’de başlayacağını belirterek, “Mersin il Teşkilatı olarak Olağan kongre sürecimiz 29 Eylül’de Yenişehir ve Silifke İlçe Teşkilatlarımızla başlayacaktır. Kongrelerimizin partimize ve davamıza yakışır coşkulu bir şekilde demokrasi şöleninde gerçekleştireceğiz inşallah” dedi
  Türkçe
 • BAKAN ELVAN’DAN, ÇEŞMELİ – TAŞUCU OTOYOLU MÜJDESİ

  Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, Çeşmeli-Taşucu Otoyolu’na ilişkin Yüksek Planlama Kurulu (YPK) kararının Başbakan Binali Yıldırım tarafından onaylandığını açıkladı, “Mersin’imize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.
  Türkçe
 • AK PARTİLİ BOSTAN: AMAÇ TEŞKİLATIMIZI YIPRATMAK

  AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Levent Ali Bostan, son zamanlarda sosyal medyada asılsız yapılan paylaşımlar hakkında bir mesaj yayımladı.
  Türkçe