• İŞ VE AŞ ÜRETEN PROJELER

  Mersin’de hükumetin devreye koyduğu projeler işsizlik sorununu bitirecek. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin’de istihdama yönelik çalışmaları anlattı. Sadece 3 projenin tamamlanması ile doğrudan istihdam edilecek kişi sayısı 65 bini buluyor.
  Türkçe
 • HUKUKTAN, DEMOKRASİDEN VE ADALETTEN TAVİZ VERMEDİK

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i İstikrarın devamı için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
  Türkçe
 • MİLLİ  İRADENİN MİLLİ PROJELERE DESTEĞİNE İNANCIMIZ TAMDIR.

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.
  Türkçe
 • AK ADAYLAR İSTİKRARIN DEVAMI İÇİN ÇALIŞIYOR

  24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Mersin Milletvekili adayları gece gündüz demeden çalışarak istikrarın devamı için vatandaşlardan destek istedi.
  Türkçe
 • İl Başkanı Ercik, “CHP İl Başkanı yalanda sınır tanımıyor.”

  CHP İl Başkanı Adil Aktay iftira ve yalan siyasetinde çığır açmaya devam ediyor. Devletin imkânları, seçim kampanyamızda kesinlikle kullanılmamaktadır. İddia asılsız ve mesnetsizdir.
  Türkçe
 • MERSİN’DE REKOR DSİ YATIRIMI

  Son iki yılda Mersin’de Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın önderliğinde rekor gölet yatırıma alındı. 50 yıllık hayal olan Değirmençay Barajı’nın temelinin atılması ile hayallerin gerçek olduğu Mersin’de 17 adet baraj tamamlanarak hizmete açıldı, 28 gölet yapım aşamasında. Hedef, 100’ün üzerinde baraj ve göleti Mersin’e kazandırmak.
  Türkçe
 • AK ADAYLAR DAHA GÜÇLÜ BİR MERSİN İÇİN ÇALIŞIYOR

  24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine sayılı günler kaldı. AK Parti Mersin Milletvekili adayları seçim çalışmalarına ilçelerde dur durak demeden devam ediyor.
  Türkçe