• MESİNLİLER AKIN AKIN MEYDANLARA İNEREK DEMOKRASİSİNE YİNE SAHİP ÇIKTI

  Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin birinci yılında, hem 15 Temmuz Destanı’nı yaşatmak hem de birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhunu tüm dünyaya birkez daha göstermek amacıyla on binlerce Mersinli demokrasisine sahip çıkmak için Cumhuriyet Alanı’na akın etti.
  Türkçe
 • Bakan Elvan: 15 Temmuz’u unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.

  Türkçe
 • Özkan: 15 Temmuz’u unutulmayacak, unutturmayacağız.

  AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekilimiz Sayın Hacı Özkan,"Aziz vatanın bekası uğrunda fedakarca mücadele ederek şehit olan 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. " dedi
  Türkçe
 • İl Başkanı Ercik, Ömer Halisdemir’in Kabrini Ziyaret Etti.

  Türkçe
 • İL BAŞKANI ERCİK: TEK YÜREK OLARAK ÖNLEDİK

  Hain darbe girişiminin ardından 1 yıl geçti. Kanlı darbe girişiminde 249 vatan evladımız demokrasiyi korumak uğruna şehit düşerken aynı gecede binlerce vatandaşımız ise gazi oldu. AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, 15 Temmuz hain darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir lider olmasının büyük rol oynadığını söyledi. Ercik, güçlü lider önderliğinde halkın demokrasiye sahip çıktığını ifade etti.
  Türkçe
 • Bakan Elvan, Vekiller ve İl Başkanıyla; İlçe Teşkilatları,partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Hacı Özkan, il Başkanı Cesim Ercik, Ramazan Bayramının 2. günü Tarsus ilçemizde başlayan bayramlaşma programı il b 3.günü Mut ilçesinde son buldu. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Milletvekilleri ve İl Başkanı İlçe Başkanlığı binalarında yapılan bayramlaşma programlarında Teşkilat üyeleri, partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.
  Türkçe
 • KALKINMA BAKANI SAYIN LÜTFİ ELVAN’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

  Kalkınma Bakanımız Sayın Lütfi Elvan,"Küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların sona erdiği, uzaktakilerin sevdiklerine kavuştuğu bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz."dedi
  Türkçe