• ERCİK: 30 AĞUSTOS, TARİH SAYFALARINA GÖMÜLMEK İSTENEN BİR MİLLETİN YENİDEN AYAĞA KALKTIĞI GÜNDÜR

  il Başkanı Cesim Ercik, “30 Ağustos, tarih sayfalarına gömülmek istenen bir milletin yeniden ayağa kalktığı, özgürlüğünün ve bağımsızlığının boyunduruk altına alınamayacağını dünyaya haykırdığı gündür. Milletimizin başarılarla dolu kutlu yürüyüşünde en önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramını büyük bir heyecan coşku ve gururla kutlayacağız." dedi
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, SOCAR Star Rafinerisi Açılış Töreni’ne katıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Aliağa'da inşa edilen STAR Rafineri, Petkim Rüzgar Enerjisi Santrali, Petlim Konteyner Limanı ve Aliağa Genel Müdürlük binası açılışına katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • ERCİK:6.OLAĞAN BÜYÜK KONGREMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

  İl Başkanımız Cesim Ercik,"Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük Kongresini, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştireceğiz."
  Teşkilat
 • Başkan Ercik: AK Parti, Aydınlık geleceğin teminatı

  AK Parti, maruz kaldığı her türlü saldırılara ve engellemelere rağmen, yılmadan azimle ve kararlılıkla millete olan hizmet aşkıyla, ülkemize büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmıştır. İç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde birçok ilke imza atmıştır. AK Parti’nin devrim niteliğinde attığı adımlar, Türk siyasi tarihinde önemli bir dönüm noktası oluşturmaktadır. Ülkede ve bölgede güven ve istikrarın sembolü olmuştur. AK Parti demek Türkiye demektir. Milletimiz bizlere görev verdiği sürece bizler her daim milletimizin emrinde ve hizmetindeyiz.
  Teşkilat
 • ERCİK: MİLYON TEK YÜREK OLDU

  81 Milyon tek yürek olarak 15 Temmuz hain darbe girişimini önlediğini ve tüm dünyaya demokrasi dersi verdiğini kaydeden AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik,” Tanka, tüfeğe karşı milli iradesini ortaya koyarak mücadele eden milletimiz, tüm dünyaya ülkenin gerçek sahibinin kim olduğunu göstermiş oldu.” dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Star Rafinerisi’ni gezdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, açılış öncesi tesisi gezerek, bilgi aldı.
  Genel Başkan'dan
 • ERCİK: “MİLLETİMİZE GÜVENİYORUZ”

  Türkiye için büyük önem taşıyan 24 Haziran seçimleri öncesi yazılı bir açıklama yapan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “24 Haziran’da sandığa giderek kullanacağınız oyların ne kadar önemli olduğunu lütfen unutmayınız. Milletimiz 24 Haziran’da son kilidin anahtarını da açarak; 2023 hedeflerine ulaşmamıza vesile olacaktır. Son söz, son karar aziz milletimizdedir. İnşallah milletimiz tercihini yine güven ve istikrardan yana kullanarak Türkiye’mizin önünü açacaktır. 24 Haziran Türkiye’nin yenide doğuşu olacaktır. Biz AK Parti olarak hep milletimize güvendik. Aziz milletimiz hep yanımızda oldu. 24 Haziran’da da bir kez daha sandıkta bize sahip çıkacaklar” dedi.
  Teşkilat
 • İŞ VE AŞ ÜRETEN PROJELER

  Mersin’de hükumetin devreye koyduğu projeler işsizlik sorununu bitirecek. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin’de istihdama yönelik çalışmaları anlattı. Sadece 3 projenin tamamlanması ile doğrudan istihdam edilecek kişi sayısı 65 bini buluyor.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni’ne katıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sabancı Kültür Sarayı'nda düzenlenen Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni'ne katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • HUKUKTAN, DEMOKRASİDEN VE ADALETTEN TAVİZ VERMEDİK

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i İstikrarın devamı için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
  Teşkilat

Günlük Basın Raporu

TÜM GÜNLERİ GÖR

Teşkilatlardan