ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
MERSIN İL BAŞKANLIĞI

Adres : Osmaniye Mahallesi Akbelen Bulvarı (Gözne yolu üzeri Öztoprak Arçelik Bayi yanı) No:26 Toroslar/Mersin

Tel : (324) 300 03 33

Faks : (324) 300 03 01

E-posta : mersin@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ MERSIN İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Mersin CESİM ERCİK (324) 300 03 33 (324) 300 03 01 mersin@akparti.org.tr
Erdemli MEHMET TOPÇU 516 25 15 516 25 16 mersin.erdemli@akparti.org.tr
Akdeniz ZAFER ŞAHİN ÖZTURAN 337 26 26 337 26 26 mersin.akdeniz@akparti.org.tr
Yenişehir BEKİR TOPÇU 326 59 70 326 59 71 mersin.yenisehir@akparti.org.tr
Toroslar ONUR ÜNLÜ 322 02 02 322 02 05 mersin.toroslar@akparti.org.tr
Tarsus İBRAHİM GÜL 613 28 13 613 14 11 mersin.tarsus@akparti.org.tr
Silifke MUSTAFA ÇETİN 714 21 11 714 21 10 mersin.silifke@akparti.org.tr
Mut HÜSEYİN YEŞİL 774 68 00 774 68 00 mersin.mut@akparti.org.tr
Mezitli İHSAN GÜLTEKİN 358 99 28 358 99 28 mersin.mezitli@akparti.org.tr
Gülnar FATİH SITTIK ÇAMLIK 751 33 40 755 44 16 mersin.gulnar@akparti.org.tr
Çamlıyayla HAKKI CERECİ 681 40 94 681 40 94 mersin.camliyayla@akparti.org.tr
Bozyazı CELALETTİN MUZ 851 41 25 851 41 21 mersin.bozyazi@akparti.org.tr
Aydıncık AHMET AZGINOĞLU 841 40 77 841 46 60 mersin.aydincik@akparti.org.tr
Anamur MUSTAFA FEYZULLAH YILMAZ 816 79 50 814 89 45 mersin.anamur@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır