• İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU MERSİN’DE

  Mersin’in Silifke İlçesinde Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşları(STK) temsilcileri ile bir araya gelen Soylu, ardından civar esnafı ziyaret etti. Erdemli Cumhuriyet Meydanı ve Yenişehir Edip Buran Kapalı Spor Salonunda mitinglere katılan Soylu, daha sonra Mersinli İş Adamları ile toplantı gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, ABD Dışişleri Bakanı Tillerson’ı kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • MERSİN’DEN ‘EVET’ SESLERİ YÜKSELİYOR.

  Mersin’in her ilçesinde, her dağında, toprağında köşesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Milletvekilleri Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini vatandaşlara anlatmaya devam ediyor.
  Teşkilat
 • MERSİN, 6 TÜNELİNE DAHA KAVUŞTU

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Yeşilovacık-Aydıncık ile Aydıncık-Gözce arasındaki 6 tünel ile bir viyadüğün açılışını gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • ERCİK, “YENİ NESLE BIRAKACAĞIMIZ EN GÜZEL HEDİYE CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİDİR.”

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Partisi) Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “2002’den bu yana milletimiz bize nasıl güveniyorsa 16 Nisan’da da güvenip ‘EVET’ oyu verecek inşallah.” Dedi.
  Teşkilat
 • MERSİN’DE HİZMET MARATONU BAŞLADI

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “karanlık odaklar hangi girişimlerde bulunurlarsa bulunsunlar Allah'ın izniyle biz 16 Nisan'da güçlü bir 'evet' diyerek Türkiye'nin önünü açacağız. Türkiye'nin geleceğini inşallah teminat altına alan bir döneme gireceğiz.” Dedi.
  Teşkilat
 • MERSİN HAVALİMANINA KAVUŞUYOR

  Türkiye’nin incisi, Ekonomik büyümenin sembolü niteliği taşıyan Çukurova Bölgesel Havalimanı’nın inşaatını başlatma törenine, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Mersin Valisi Özdemir Çakacak, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, İlçe Belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Niğde Ticaret ve Sanayi Odasının düzenlediği akşam yemeğinde konuştu

  Başbakan Binali Yıldırım, Niğde'de bir otelde düzenlenen yemekte, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • ELVAN, “7 DÜVELE KARŞI MÜCADELE EDİYORUZ.”

  16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için Mersin’de ziyaretlerine devam eden Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, vatandaşlarla, muhtarlar ve iş adamları ile bir araya gelerek yeni sistem hakkında bilgi verdi.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan