• YOL ARKADAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ…

  10 Mart 2018 Tarihinde Yapacağımız İl Kongremizde AK Parti Mersin İl Yönetiminde Görev Almak İsteyen Yol Arkadaşlarımızı Başvuru Yapmak İçin İl Başkanlığımıza Bekliyoruz.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir Modern Sanat Müzesi Temel Atma Töreni’nde konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Odunpazarı'ndaki "Eskişehir Modern Sanat Müzesi Temel Atma Töreni"nde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Ercik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü‘nü kutladı.

  10 Ocak Çalışan Gazetecilerin Günü'nü kutlayan Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, "Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş tarafsız ve özgür basın, demokratik, şeffaf ve gelişmiş devletlerin önemli güçlerinden biridir. "dedi
  Teşkilat
 • ERCİK “GECİKMENİN SEBEBİ MESKİ”

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Liman-Hal Köprülü kavşağı çalışmalarını eleştiren Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Baki Şimşek'e 'Sayın Vekil yapılan muhteşem eseri hiç gördün mü? görmediysen buyur fotoğraflardan bak' diyerek yapılan çalışmalardan bi haber olduğunu ifade etti.
  Teşkilat
 • Milletvekili Taşkın, yağıştan zarar gören bölgeyi inceledi.

  AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, AK Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül ve Tarsus Teşkilatlarıyla birlikte aşırı yağış sonucu Kulak Mahallesinde bulunan ekili alanlar ve seralarda oluşan su baskınları sebebiyle çiftçileri ve vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu

  Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikent Spor Salonu'nda düzenlenen Eskişehir 6. Olağan İl Kongresi'nde partililere hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • BAKAN ELVAN: SAKLI CENNETİ TÜM DÜNYA TANIYACAK

  Tarihi eserleri ve doğal güzellikleri ile Mersin adeta bir açık hava müzesi. Bu eserleri dünyaya tanıtmak, Mersin’e daha çok turist gelmesini sağlamak amacıyla Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın büyük desteği ile yeni bir turizm atağı başladı. Yapılan yatırımlarla Mersin turizmde de bir cazibe merkezi haline gelecek. Özellikle hem Türkiye hem de dünya bambaşka bir Cennet-Cehennem Turizm Bölgesi görecek.
  Teşkilat
 • MERSİN’DE İŞSİZLİK PROBLEMİNİ ÇÖZECEK HAMLE

  Mersin’de sanayi alanında atılan adımlar işsizlik sorununu ortadan kaldırmaya aday. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın büyük önem verdiği ve çalışmalarını yakinen takip ettiği 6 Yeni Organize Sanayi Bölgesi hem sanayide Mersin’i şaha kaldıracak hem de 50 bine yakın kişiye iş kapısı açılacak.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir’de kendisini bekleyenlere hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir 6. Olağan İl Kongresi öncesi salonun dışında kendisini bekleyenlere hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • MUT VE BOZYAZI İLÇE KONGRELERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

  Mut ve Bozyazı İlçe Kongreleri Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız Ahmet Koca, Mersin Milletvekillerimiz Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, il Başkanımız Cesim Ercik, il Kadın Kolları Başkanımız Mehri Bilgen, il Gençlik Kolları Başkanımız Ramazan Semi Geçkin, il Yönetim Kurulu Üyelerimiz, ilçe Başkanlarımız, partililer ve ilçe delegelerin katılımlarıyla gerçekleşti.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan