• Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • İl Başkanı Ercik,“6 Nisan akşamı vesayet son bulacak”

  AK Parti Mersin İl başkanı Cesim Ercik, 16 Nisan’da yapılacak referandum için seçmen listelerinin askı süresinin 26 Şubat’ta sona ereceği uyarısında bulunarak, “Unutmayalım ki 16 Nisan'da seçim değil halk oylamasına gidiyoruz. Burada partiler ya da kişiler yarışmayacak. Türkiye'nin kaderi oylanacak. Lütfen vatandaşlık görevinizi yapın ve sandığa gidin. İnşallah 16 Nisan akşamı bu vesayet son bulacak. 16 Nisan’dan sonra çok daha güzel şeyler olacak” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım: Hocalı‘da vahşice katledilen soydaşlarımızı rahmetle anıyorum

  Başbakan Binali Yıldırım, "25 yıl önce bugün, Ermeni çeteler tarafından işgal edilen Hocalı'da vahşice katledilen soydaşlarımızı rahmetle anıyorum." ifadesini kullandı.
  Genel Başkan'dan
 • KALKINMA BAKANIMIZ ELVAN VE KÜLTÜR-TURİZM BAKANIMIZ AVCI PARTİLİLERİMİZLE BULUŞTU

  Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan ile Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, bir dizi ziyaret çerçevesinde geldikleri Mersin’de, AK Parti İl Başkanlığında partililerle buluşarak, 16 Nisan’da anayasa değişikliğine ilişkin yapılacak referandumu konuştular.
  Teşkilat
 • AK PARTİ’DEN MHP’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, MHP Mersin İl Başkanlığı’na atanan Atsız Afşin Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ülke gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan ikili hem ülke hem de kent sorunları için ortak akıl geliştirilmesi gerektiğine dikkat çekti.
  Teşkilat
 • GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİSİMİZ BAŞBAKAN YRD. NURETTİN CANİKLİ‘NİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

  Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti Mersin İl Teşkilatı’nın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi'ne katıldı. Mersin Milletvekillerimiz Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, il Başkanımız Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyelerimiz, il Kadın Kolları Başkanımız Mehri Bilgen, il Gençlik Kolları Başkanımız İzzeddin Uçan, İlçe Başkanlarımız, il-ilçe Teşkilatlarımız, Teşkilat Mensuplarımız, Üyelerimiz ve çok sayıda vatandaşlarında katıldığı toplantıda konuşan Canikli, Türkiye olarak çok ciddi bir süreçten geçtiklerini, Mersinliler ve parti teşkilatı ile birlikte "Daha güçlü bir Türkiye için, daha güçlü bir millet için Evet" dediklerini açıkladı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Kahramankazan Mitingi’nde konuştu

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, halk oylaması sürecindeki ilk mitingini Kahramankazan'da gerçekleştirdi.
  Genel Başkan'dan
 • MERSİN ŞEHİR HASTANEMİZ AÇILDI

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Mersin Şehir Hastanesi ile yapımı tamamlanan diğer kamu yatırımlarının toplu açılışını gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • MERSİN ŞEHİR HASTANESİ AÇILIŞI…

  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Bakanlarımız ve Milletvekillerimizin katılımlarıyla 03 Şubat 2017 Cuma günü saat 14.30'da Mersin Şehir Hastanesinin açılışı yapılacaktır.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplandı

  Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Elvan da güçlü Türkiye için ‘EVET’ dedi

  Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik'in referandum için başlatılan 'Ben de varım' kampanyası için yaptığı çağrıya cevap verdi. Elvan, "Bu kampanyada ben de varım. Türkiye'nin istiklali, istikbali için, çocuklarımız için, torunlarımız için, güçlü Türkiye için ben de varım diyorum ve evet diyeceğimi ifade ediyorum" dedi.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan