×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 322 88 55

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • İl Başkanı Taşpınar, Basın Bayramını kutladı

  AK Parti Mersin İl Başkanı Taşpınar, 24 Temmuz Türk Basınında Sansürün Kaldırılmasının 107.Yıldönümü ve Basın Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklamada bulundu.
  Teşkilat
 • Türkiye’yi hedef alanları hedef alıyoruz

  Başbakan Davutoğlu, Çankaya Köşkü'nden katıldığı A Haber ve ATV'nin ortak canlı yayınında, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • TAŞPINAR: Koalisyon görüşmelerinden bir sonuç alınamazsa, teşkilat olarak seçime hazırız

  AK Parti Mersin İl Teşkilatı, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı. İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine, Mersin Milletvekillerimiz M.Mustafa Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya, İl Başkanımız İsmail Taşpınar, il ve ilçe teşkilatları da katıldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sinevizyon aracılığı ile bayram mesajının iletilmesinin ardından konuşan AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, kendi döneminde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 7 Haziran genel seçimlerinde görev alan tüm partililere teşekkür etti.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Taşpınar’ın, Ramazan Bayramı Mesajı‏

  Sevginin, saygının, dayanışmanın ve paylaşmanın pekiştiği bayramların toplumsal birlikteliğin oluşmasında katkısının çok büyük olduğunu kaydeden Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
  Teşkilat
 • TAŞPINAR: Belediye Meclisi’nin saygınlığının korunması adına Meclis toplantısına katılmadık

  TAŞPINAR, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanının olayın üzerine gitmesini memnuniyetle karşılamakla birlikte, Partisinden istifa eden Meclis üyesinin Meclis üyeliğinden de istifa etmesi için, 13 Temmuz Pazartesi günü yapılan Meclis toplantısına Ak Partili meclis üyeleri katılmamışlardır. Belediye Meclisi’nin saygınlığının korunması adına yapılan bu eylem amacına ulaşmış ve adı geçen Meclis üyesi istifa etmek zorunda kalmıştır."
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu toplandı

  Bakanlar Kurulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanlığımızın iftar programı Ekonomi Bakanımız Zeybekci’nin katılımıyla gerçekleşti

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi il başkanlığımızın düzenlediği iftar programına katıldı. Suphi Öner Öğretmenevi'nde gerçekleşen iftar programına, Mersin Milletvekillerimiz M.Mustafa Gültak, Yılmaz Tezcan, Muhsin Kızılkaya, bir önceki milletvekillerimiz, İl Başkanımız İsmail Taşpınar,İlçe Başkanlarımız, il ve ilçe teşkilatları ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
  Teşkilat
 • Kızılkaya"Bir misyon için yola çıktım.Kim olursa olsun onun dertlerni dinlemek,sohbet etmek isterim”

  Ak Parti Mersin Milletvekili Muhsin Kızılkaya Ramazan ayının ilk akşamında bir iftar verdi. Suphi Öner Öğretmenevi'nde düzenlenen İftar yemeğine il Teşkilat Başkanı Lütfü Parıltı, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları, partililer ve STK temsilcileriyle bir araya geldi. Kızılkaya yaptığı konuşmada tüm katılımcılara teşekkür etti.
  Teşkilat
 • Bilgilendirme heyetiyle görüştü

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi terör operasyonları hakkında bilgilendirmek üzere görevlendirilen heyetle bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Taşpınar, Hoş Geldin Ya Şehr-i RAMAZAN

  Ramazan ayında birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa çıktığını ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan