×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 300 03 01

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • Özkan:Şehirlerin dokularını bozmayın!

  Kastamonu'da gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı 3.Bölge İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda konuşan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili 3. Bölge Sorumlusu Hacı Özkan, “Medeniyetler inşa ettikleri şehirlerle meydana çıkar. Miras aldığımız değerleri muhafaza ederek geleceğe taşımak, şehirlerimizi kimliklerine uygun şekliyle imar etmek bizim öncelikli vazifemizdir. Ak sevdalı yüreklerinizle sevgiye muhtaç kentlerimize sahip çıkma sırası bizdedir. Dokusunu bozmadan sanatsal ruhunu daha da zenginleştirerek, huzur içinde yaşayacağımız şehirlerimizi hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Ekonomi Koordinasyon Kurulu’nda alınan kararları açıkladı

  Başbakan Binali Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde düzenlediği basın toplantısıyla, geçen hafta gerçekleştirilen Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) toplantısında alınan kararları paylaştı.
  Genel Başkan'dan
 • EKONOMİYE CAN SUYU OLACAK PAKET HAZIRLANIYOR A AK PARTİ MERSİN İL BAŞKANLIĞI

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Hükümetin ekonomide güveni artıracak kurda istikrarı pekiştirecek, reel sektörü canlandıracak, istihdamı teşvik edecek çok kapsamlı bir ekonomi paketi hazırladığı içerisinde olduğunu söyledi.
  Teşkilat
 • KALKINMA BAKANIMIZ LÜTFİ ELVAN’IN KASIM AYI ENFLASYON RAKAMLARI DEĞERLENDİRMESİ

  Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan,"Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) Kasım ayında beklentilerin altında gerçekleşerek yüzde 0,52 oranında artış göstermiştir. TÜFE’nin yıllık artışı Ekim ayında yüzde 7,16 iken Kasım ayında yüzde 7’ye inmiştir. Endekste yıllık artışta azalma eğiliminin devam ettiği görülmektedir. Buna göre enflasyon patikası tahminler doğrultusunda ilerlemektedir."
  Teşkilat
 • BOSTAN’DAN ‘YATIRIMLARINIZI TL ÜZERİNDEN YAPIN’ ÇAĞRISI

  AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Levent Ali Bostan, ekonomi üzerinden ülke üzerinde bir takım oyunlar oynandığına dikkat çekerek, “Biz de onlara kendi oyunumuzla cevap verelim. Tüm yatırımlarımızı TL üzerinden yapalım” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, 33. Ulusal Bilişim Kurultayı‘nda konuştu

  Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye Bilişim Derneğince (TBD) bir otelde düzenlenen 33. Ulusal Bilişim Kurultayı'na katılarak konuşma yaptı.
  Genel Başkan'dan
 • SAĞLIK BAKANIMIZ AKDAĞ‘IN KATILIMIYLA SİYASET AKADEMİSİ KAPANIŞI

  Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Mersin’e gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, partisinin Mersin İl Başkanlığında düzenlenen 17. Dönem Siyaset Akademisi Eğitim programının kapanış toplantısına katıldı. Akdağ, burada yaptığı konuşmada, hain bir örgütün sinsi bir şekilde ülkenin kılcal damarlarına sızıp, 15 Temmuz’da bu hainliğini açık ettiği o alçak darbe teşebbüsünden dolayı, Mersin’e daha önce planladığı ziyareti gerçekleştiremediğini söyledi.
  Teşkilat
 • ERCİK: İHMALİ OLANLAR CEZASINI ÇEKECEK

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Adana'daki 12 kişinin hayatını kaybettiği kız yurdu yangını ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başta yaşamını yitirenlere rahmet ve acılı ailelerine başsağlığı dileyen Başkan Ercik, olay ile ilgili ihmallerin araştırılıp, sorumluların kesinlikle hak ettiği cezayı alacağını bildirdi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar’ı kabul etti

  Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Mersin’li AK Kadınlar ‘Şiddete Hayır’ dedi

  AK Parti Mersin İl Teşkilatı, ’Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ nedeniyle il binası önünde toplandı. Ellerinde pankartlarla il binasına gelen kadın kolları üyeleri, kadına yönelik şiddete ’hayır’ demek için burada bir basın açıklaması yaptı.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan