• Vekillerimiz ve İl Başkanımız,hain saldırıda yaralanan vatandaş ve polisleri hastanede ziyaret etti

  Mersin Milletvekillerimiz Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, İl Başkanımız Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız ve ilçe Teşkilatlarımızla birlikte Kentimizdeki hain terör saldırısı sonucu yaralanan vatandaşlarımızı ve polislerimizi hastanede ziyaret ederek bilgi aldılar.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ampute Futbol A Milli Takımı ile Basketbol A Milli Takımı‘nı kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol A Milli Takımı ile Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli Takımı'nı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Mersin Milletvekilimiz Hacı Özkan’ın acı günü

  Milletvekillerimiz Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, İl Başkanımız Cesim Ercik, il ve İlçe Teşkilatlarımızın katılımıyla Mersin Milletvekilimiz Hacı Özkan'ın annesi merhume Sultan Özkan'ın cenazesi Muğdat Camiinde kılınan cenaze namazından ardından Akbelen Şehir Mezarlığına defnedilerek hakka uğurlandı.
  Teşkilat
 • Ercik: İlk Günkü Aşkla Kutlu Yürüyüşe Devam

  AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, "İlk günkü aşkla kutlu yürüyüşe devam diyerek gerçekleştirdiğimiz Yenişehir, Silifke, Tarsus ve Toroslar ilçe kongrelerimiz Mersinimize ve Türkiyemize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin" dedi.
  Teşkilat
 • TARSUS VE TOROSLAR İLÇE KONGRELERİMİZ GERÇEKLEŞTİ.

  Mersin’e gelerek AK Parti Tarsus ve Toroslar İlçe Kongrelerine katılan Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'a, Akdeniz Bölge Kordinatörü Ahmet Koca, Manisa Milletvekili il Koordinatörü İsmail Bilen, Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları eşlik etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Portekiz Dışişleri Bakanı Silva’yı kabul etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Portekiz Dışişleri Bakanı Augusto Santos Silva'yı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • YENİŞEHİR VE SİLİFKE İLÇE KONGRELERİMİZ GERÇEKLEŞTİ.

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin’e gelerek AK Parti Yenişehir ve Silifke İlçe Kongrelerine katıldı. Mevcut İlçe Başkanlarıyla gereçekleşen kongreye, Akdeniz Bölge Kordinatörü Ahmet Koca, Manisa Milletvekili il Koordinatörü İsmail Bilen, Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları katıldı.
  Teşkilat
 • Kalkınma Bakanı Elvan, Mersinli işadamlarıyla bir araya geldi

  Mersin Ticaret Borsası’nın 90’ıncı kuruluş yıl dönümü düzenlenen programla kutlandı. Tescil rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği geceye Kalkınma Bakanı Elvan’ın yanı sıra Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Dünya Bakliyat Konfederasyonu Başkanı ve MTB Meclis Başkanı Hüseyin Arslan, TOBB Konsey Başkanı ve MTB Başkanı Abdullah Özdemir ve iş dünyasının temsilcileri katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 40. Muhtarlar Toplantısı’nda konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen "40. Muhtarlar Toplantısı"nda konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Elvan, Liman-Hal kavşağındaki çalışmaları inceledi

  Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları ile birlikte merkez Akdeniz ilçesindeki Liman-Hal köprülü kavşak çalışmalarının devam ettiği şantiye alanında incelemelerde bulunan Elvan, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan