×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 322 88 55

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • Kasım Ayı Danışma Meclisi Toplantımız Gerçekleşti

  AK Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi Toplantısı, İl Başkanı İsmail Taşpınar'ın divan başkanlığında il binasında gerçekleştirildi. TBMM’de 64. Hükümet programı görüşmeleri nedeniyle milletvekillerinin katılmadığı toplantıda 1 Kasım seçim sonuçları hakkında değerlendirmelerde bulunan Taşpınar, seçim sürecinde teşkilat olarak hiç durmadan çalıştıklarını ve milletin desteğiyle AK Parti'nin Türkiye'de birinci olduğunu, Mersin'in de kırmızıdan sarıya dönüştüğüne dikkat çekti.
  Teşkilat
 • Yargı reformuna kesinlikle ihtiyaç var

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Yargı reformuna kesinlikle ihtiyaç vardır. İki, o yayınların arka planında, MİT tırları operasyonu, Türkiye'ye dönük olarak bir algı ve ciddi bir komplodur." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Taşpınar, “Mersin’e hayırlı olsun”‏

  Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanan 64. Hükümetin Kabinesinde AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan’ın Reform ve Yatırımlardan Sorumlu Başbakan Yardımcısı olarak yer almasını değerlendiren AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, Mersinlilerin bakan beklentilerinin gerçekleştiğinin altını çizerek, yeni kabinenin ülkeye ve Mersin’e hayırlı olmasını diledi.
  Teşkilat
 • Taşpınar: Geleceğimizin Mimarlarıdır Öğretmenlerimiz

  Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu ve geleceğimiz olan çocuklarımızın, Öğretmenlerimizin elleriyle şekillendiğini ifade eden AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
  Teşkilat
 • İL BAŞKANI TAŞPINAR’A TEBRİK VE TEŞEKKÜR BELGESİ

  1 Kasım 2015 tarihinde yapılan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimindeki başarılı sonuçlardan dolayı İl Başkanı İsmail Taşpınar, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Sayın Mustafa Ataş'dan Tebrik ve Teşekkür Belgesini aldı
  Teşkilat
 • Türkiye’nin alternatifleri daralmaz

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Çok güzel kampanya başlamış Arap dünyasında, ‘Ruslar, Türk ürünlerini ambargo ediyorsa biz Türk ürünleri alacağız, bundan sonra’ diye. Bunlar da gösteriyor ki Türkiye’nin önünde alternatifler daralmaz.” dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Ulaştırma Eski Bakanımız Elvan’dan 3 farklı yol için müjdeli haber geldi‏

  Mersin’de 3 yol daha karayolu ağına alındı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Lütfi Elvan’ın Mersin Milletvekili adaylığı döneminde hız kazanan karayolu çalışmalarına yenileri ekleniyor. Elvan’ın girişimleri ile 3 farklı yol daha Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilecek.
  Teşkilat
 • Milletvekillerimiz Mazbatalarını aldı

  İl Başkanımız İsmail Taşpınar, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı Mersin Milletvekilimiz Lütfi Elvan'ın mazbatasını vekaleten aldı. Mersin Milletvekillerimiz Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın ve Hacı Özkan'da İl seçim kurulundan mazbatalarını aldılar.
  Teşkilat
 • Türkiye krizi tırmandıran taraf değil

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kastettiğimiz şey şudur, eğer Türk hava sahası ihlal edilmemiş olsaydı böyle bir kriz yaşanmayacaktı. Dolayısıyla Türkiye burada kasıtlı bir kriz başlatan taraf değildir. Krizi tırmandıran taraf değildir." dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Taşpınar’ın, Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 77’nci yıldönümü mesajı‏

  Cumhuriyeti anlamanın, Cumhuriyetin değerlerini her koşulda korumak ve taşımak olduğunu kaydeden AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar’ın yazılı açıklaması şu şekilde;
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan