×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 322 88 55

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • Mersin Milletvekilimiz Ahmet Tevfik Uzun, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı mesajı

  Milletvekilimiz Uzun, 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması vesilesiyle yayımladığı kutlama mesajında eğitimin hayat boyu devam eden bir süreç olduğunu ve bu nedenle var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.
  Teşkilat
 • Makedonya ile ilişkiler üst düzeyde

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya ile siyasi ilişkilerin her zaman üst düzeyde ve iyi seyrettiğini belirterek, "İki ülke arasında herhangi bir siyasal sorun hiçbir zaman yaşanmadı. Aksine uluslararası platformlarda hep birbirimizi destekledik" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Mersin Milletvekilimiz Prof. Dr. Nebi Bozkurt, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı mesajı

  Bozkurt, " Yarınlarımızı kendilerine teslim edeceğimiz çocuklarımız ülkesine ve milletine faydalı birer insan olarak yetiştirilmesi adına bizler her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. Bu bizim ülkemizin ileri ülkeler seviyesine ulaşması adına hiçbir zaman ertelenemez vazifelerimizdendir. "
  Teşkilat
 • İl Danışma Meclisi Toplantısı Vekillerimiz ve İl Başkanımızın katılımıyla gerçekleşti.

  AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, 12 yıldır iktidarda olduklarını ve Türkiye’nin bütün rakamlarının değiştiğini ifade ederek, "Türkiye her alanda kanatlanmış, her alanda özgüven kazanmış, her alanda dünya ile rekabet eder hale gelmiştir. Gerçek anlamda sessiz bir devrim yaşanmıştır. Gerileme devirleri kapanmıştır. Yükselme çağı yeniden başlamıştır" dedi.
  Teşkilat
 • Bakan Canikli Akaryakıt Platformunu İnceledi

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Mersin Milletvekillerimiz Ahmet Tevfik Uzun ve Prof. Dr. Nebi Bozkurt, İl başkanımız İsmail Taşpınar ve Mersin İl teşkilatı eşliğinde Mersin’de Gümrük Muhafaza botu ile denizin içerisine kurulan ve gemilerden akaryakıt naklinin yapıldığı akaryakıt platformunda incelemelerde bulundu.
  Teşkilat
 • Metindeki ifadeler utanç verici

  Başbakan Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yazdığı mektuba ilişkin, "Metinde Sayın Cumhurbaşkanımıza dönük kullanılan ifadeler hem devlet ahlakı bakımdan hem şahsi nezaket kuralları bakımından utanç vericidir" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, il başkanlığımızı ziyareti

  Mersin’de bazı temaslarda bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. İl binasında partililerle bir araya gelen Canikli, AK Parti hükümetleri öncesi Türkiye ile AK Parti sonrası Türkiye’yi değerlendirdi.
  Teşkilat
 • Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bir dizi incelemede bulunmak üzere bugün Mersin’e geldi.

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bir dizi incelemede bulunmak üzere bugün Mersin’e geldi. Mersin Milletvekillerimiz Ahmet Tevfik Uzun ve Prof. Dr. Nebi Bozkurt ve İl başkanımız İsmail Taşpınar'ın eşlik ettiği Bakan Canikli’nin kentteki ilk durağı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü oldu.
  Teşkilat
 • Gruevski’yi askeri törenle karşıladı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya Başbakanı Nikola Gruevski'yi askeri törenle karşıladı.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ Mersin İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı

  AK PARTİ Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sait Kayan, İl Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı. Dia Center'da gerçekleşen İl Gençlik Kolları Yönetim tanıtımı ve istişare toplantısına AK PARTİ Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Kasım Fırat, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sait Kayan, İlçe Başkanları, Mersin teşkilatı ve basın mensupları katıldı.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan