• Milletvekili Hacı Özkan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

  Ülkenin en önemli serveti olan gençlerle yürümenin gelecek adına ümit verdiğini ifade eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Hacı Özkan, yayınladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Grup Toplantısı‘nda konuştu

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • İL BAŞKANI ERCİK,“GENÇLERE GÜVENİYORUZ”

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yapan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, "İstiklal mücadelesinin başlangıcını simgeleyen 19 Mayıs’ın aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, gençlerimize duyulan güvenin ve onlara düşen büyük sorumluluğun da bir göstergesidir” dedi.
  Teşkilat
 • Ercik, “23 Nisan 1920 ruhuyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorun, aşamayacağımız hiçbir engel yoktur”

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yapan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “23 Nisan 1920 ruhuyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorun, aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Tarihimiz bu konuda çok sayıda örnekle doludur” dedi.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Ercik, “Milletimize güveniyoruz! ”

  16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Referandumuna sayılı saatler kala vatandaşlara sandığa gitme çağrısında bulunan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “Sandığa giderek oylarınızı muhakkak kullanın ve kullanacağınız oylar Batı'daki tüm ülkelere, dünyadaki tüm ülkelere en güzel cevap olacaktır 16 Nisan inşallah Batı'da, tüm dünyada önüne engel konulan vatandaşlarımın da sevindiği günler olacaktır” şeklinde konuştu.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen iftar programında konuştu

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen iftar programında Bakanlar Kurulu üyeleri, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeleri ve grup başkanvekilleriyle bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • BAKAN ELVAN, “HEP BİRLİKTE TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇALIM.”

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Sıkıntılarımız var mı? Var. Sorunlarımız da var ama biz bir, beraber olduğumuz müddetçe o sıkıntıları, sorunları birbirimizle paylaştığımız müddetçe bizim yapamayacağımız hiçbir şey yok. Bizim önümüzü kesecek olan kimse de olamaz. Önümüz de açık olacak. Yeter ki bu birlik, beraberliğimize devam edelim. Bunu tüm Türkiye'mizde sağlayacağız. İnadına kavga diyenlere inadına kardeşlik diyeceğiz.” Dedi.
  Teşkilat
 • 2023 HEDEFLERİNE SON 2 GÜN

  2023 hedeflerine son iki gün kaldı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kapsamında çalışan AK Parti Mersin Mersin Milletvekilleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplandı

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı gerçekleştirildi.
  Genel Başkan'dan
 • TOROSLAR ‘EVET’ DİYOR

  Toroslar Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitinge Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, İl Başkanı Cesim Ercik, İlçe Başkanı Onur Ünlü, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan