×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 322 88 55

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • Taşpınar, Hoş Geldin Ya Şehr-i RAMAZAN

  Ramazan ayında birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa çıktığını ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
  Teşkilat
 • Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • Kızılkaya"Bir misyon için yola çıktım.Kim olursa olsun onun dertlerni dinlemek,sohbet etmek isterim”

  Ak Parti Mersin Milletvekili Muhsin Kızılkaya Ramazan ayının ilk akşamında bir iftar verdi. Suphi Öner Öğretmenevi'nde düzenlenen İftar yemeğine il Teşkilat Başkanı Lütfü Parıltı, il başkan yardımcıları, ilçe başkanları, partililer ve STK temsilcileriyle bir araya geldi. Kızılkaya yaptığı konuşmada tüm katılımcılara teşekkür etti.
  Teşkilat
 • Taşpınar: Halkın iradesi her şeyin üzerindedir

  İl Başkanlığında seçim değerlendirmesi yapan İl Başkanı İsmail Taşpınar, "7 Haziran 2015 Pazar günü 25. Dönem milletvekilliği seçimlerini yaptık. Halkımızın ilgisinin çok iyi olduğu seçimlerin milletimizin geleceği adına hayırlı olmasını dilerim"dedi
  Teşkilat
 • Vekillerimiz Mazbatalarını Aldı

  7 Haziran seçimlerinde Mersin’den milletvekili seçilen AK Parti milletvekilleri Mustafa Muhammet Gültak, Yılmaz Tezcan ve Muhsin Kızılkaya, mazbatalarını aldı.
  Teşkilat
 • Dengir Mir Mehmet Fırat’ı kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde HDP'nin TBMM Başkan Adayı Fırat'ı kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Mut ‘AK Parti’ dedi

  AK Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği ve AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar ile AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Zeynep Gül Yılmaz’ın katıldığı miting adeta gövde gösterisine dönüştü. Yaklaşık 7 bin kişinin katıldığı mitingde konuşan Taşpınar ve Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinde siyasi ve ekonomik istikrar için destek istedi
  Teşkilat
 • MHP, HDP’nin barajı aşmasını istiyor

  AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, CHP, MHP ve paralel yapının HDP’nin barajı aşması için elinden geleni yaptığının altını çizerek, Mersin’de de MHP 1. Sıra adayı Oktay Öztürk’ün AK Parti’nin zayıflatılması için HDP’nin barajı aşmasından yana olduğunu söyledi.
  Teşkilat
 • Ekmeleddin İhsanoğlu’nu kabul etti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Merkezi'nde, MHP’nin TBMM Başkan adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nu kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • Gül: “Emellerine kavuşamayacaklar”

  Seçimlere günler kala çalışmalarına hız veren AK Parti Mersin Milletvekilli adayları kenti adım adım gezmeye ve vatandaşlarla hasbihal etmeye devam ediyor. Çalışmalarını Tarsus’ta sürdüren Zeynep Gül Yılmaz ve İbrahim Gül, ilk olarak Tarsus Arkeoloji Müzesi’ni gezdikten sonran Kırk Kaşık Bedesteni'nde esnaf ziyaretlerinde bulunarak, Tarsus’a özgü bir içecek olan ‘Kaynar’ içti. Daha sonra Yarenlik Alanı’nda esnaf ziyaretlerinde bulunan Yılmaz ve Gül, esnafların sorun ve taleplerini dinleyip destek istedi.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan