×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 322 88 55

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • Seçim çalışmalarını Erdemli’de sürdüren Yılmaz Tezcan ile Alpaslan Gürgenç, 1 Kasım’da destek istedi

  AK Parti Mersin Milletvekili Adayları Yılmaz Tezcan ve Alpaslan Gürgenç, AK Parti’den HDP'ye kayan oyların geri geleceğine işaret ederek, “HDP’ye 7 Haziran seçimlerinde oy veren Kürt kardeşlerimiz bin pişman. Ve bu nedenle 7 Haziran’dan bizden HDP’ye giden oylar 1 Kasım’da tekrardan bize geri gelecek” diye konuştular.
  Teşkilat
 • Asgari ücreti bin 300 liraya çıkartıyoruz

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'da ATO Congresiumda AK Parti Seçim Beyannamesi'ni açıkladı.
  Genel Başkan'dan
 • Özkan: “Bu millet oyunu bozar”

  Türkiye üzerinden karanlık planlar ve senaryolar hazırlandığını vurgulayan AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Hacı Özkan, “Bir kez daha 1 Kasım seçimlerinde sandıkta kaos çıkarma peşindeler. Bütün hesaplar bunun üzerine kuruldu. Düne kadar beraber yürüdüğümüz insanların AK Parti sendelesin diye uğraştıklarını herkes biliyor. 1 Kasım’da bu millet üzerine düşeni yapacak ve bu oyunu bozacaktır” dedi.
  Teşkilat
 • Taşkın, Sarıkoyak Köyü‘nde yaşayan Anne ve Babasını ziyaret ederek, hayır dualarını aldı

  Seçim çalışmalarını Çamlıyayla’da sürdüren Ali Cumhur Taşkın, Sarıkoyak Köyü'nde yaşayan Anne ve Babasını ziyaret ederek, hayır dualarını aldı. Köylüleri ile de hasret gideren Taşkın, Ashab-ı Keyf Platformu Üyeleri ve dernek Başkanları ile Bereketli Derneğinde sabah kahvaltısında Tarsus’un geleceği ve sorunları ile ilgili istişarede bulundu. Taşkın, ayrıca seçim çalışmaları kapsamında İlçe Teşkilatıyla birlikte mahalle toplantılarına katılıp 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek istedi.
  Teşkilat
 • İşte AK Parti’nin seçim beyannamesi

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'da ATO Congresiumda AK Parti Seçim Beyannamesi'ni açıkladı.
  Teşkilat
 • İlk işte 1 yıl devletten maaş

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İlk kez iş bulan her gencimizin maaşının bir yıl boyunca devlet tarafından karşılanmasını sağlayacağız. Bu çift yönlü bir destektir'' dedi.
  Genel Başkan'dan
 • 1 Kasım’da oyunu bozalım

  Türkiye’nin güçlenmesinden rahatsız olanların bu tоprаklаrdа yаşаyаn bin yıllık kаrdеşliğimizi bоzmаk istediğini vurgulayan AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Yılmaz Tezcan, “Bunlаrа аslа müsааdе еtmеyеcеğiz. 1 Kаsım'dа bu оyunu bоzаlım. Eğеr dünyа 5'tеn büyüksе, mаzlum millеtlеrin sеsi оlаcаksаk güçlü bir şеkildе iktidаrа gеlmеliyiz” dedi
  Teşkilat
 • Tek başına iktidar olmak yine bize düşüyor

  Muhalefet partilerinin tek başına iktidar olmak gibi bir hedeflerinin olmadığını ve ülkeyi yönetebilecek cesaretlerinin dahi bulunmadığının altını çizen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, “Tek başına iktidar hedefi ve söylemi olan, 13 yıldır tek başına iktidar olan AK Parti var. Tek başına iktidar olmak yine AK Partiye düşüyor” dedi.
  Teşkilat
 • Reel ekonomide köklü dönüşüm

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Seçim Beyannamesi Toplantısı"nda reel ekonomide köklü dönüşüm sağlayacak reformlara ilişkin açıklamalarda bulundu.
  Genel Başkan'dan
 • AK Adaylar hızlı başladı

  1 Kasım genel seçimleri çalışmaları için sahaya inen AK Parti Mersin Milletvekili adayları merkezde ve ilçelerde çalmadık kapı bırakmıyor. Halkın gösterdiği ilgiden memnun olan AK adaylar, tek düşüncelerinin AK Partinin yeniden tek başına iktidar olup ülkeye ve memlekete hizmet etmek için çalıştıklarını belirttiler.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan