×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 322 88 55

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • İl Danışma Meclisi Toplantısı Vekillerimiz ve İl Başkanımızın katılımıyla gerçekleşti.

  AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, 12 yıldır iktidarda olduklarını ve Türkiye’nin bütün rakamlarının değiştiğini ifade ederek, "Türkiye her alanda kanatlanmış, her alanda özgüven kazanmış, her alanda dünya ile rekabet eder hale gelmiştir. Gerçek anlamda sessiz bir devrim yaşanmıştır. Gerileme devirleri kapanmıştır. Yükselme çağı yeniden başlamıştır" dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu KKTC’de

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, ilk yurt dışı resmi ziyareti kapsamında özel uçak "TUR" ile saat 11.10'da Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Canikli Akaryakıt Platformunu İnceledi

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Mersin Milletvekillerimiz Ahmet Tevfik Uzun ve Prof. Dr. Nebi Bozkurt, İl başkanımız İsmail Taşpınar ve Mersin İl teşkilatı eşliğinde Mersin’de Gümrük Muhafaza botu ile denizin içerisine kurulan ve gemilerden akaryakıt naklinin yapıldığı akaryakıt platformunda incelemelerde bulundu.
  Teşkilat
 • Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, il başkanlığımızı ziyareti

  Mersin’de bazı temaslarda bulunan Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. İl binasında partililerle bir araya gelen Canikli, AK Parti hükümetleri öncesi Türkiye ile AK Parti sonrası Türkiye’yi değerlendirdi.
  Teşkilat
 • Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bir dizi incelemede bulunmak üzere bugün Mersin’e geldi.

  Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, bir dizi incelemede bulunmak üzere bugün Mersin’e geldi. Mersin Milletvekillerimiz Ahmet Tevfik Uzun ve Prof. Dr. Nebi Bozkurt ve İl başkanımız İsmail Taşpınar'ın eşlik ettiği Bakan Canikli’nin kentteki ilk durağı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü oldu.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu KKTC’ye gitti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, 62. Hükümet'in kurulmasının ardından ilk yurt dışı ziyareti için Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) gitti.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ Mersin İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı

  AK PARTİ Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sait Kayan, İl Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı. Dia Center'da gerçekleşen İl Gençlik Kolları Yönetim tanıtımı ve istişare toplantısına AK PARTİ Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Kasım Fırat, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sait Kayan, İlçe Başkanları, Mersin teşkilatı ve basın mensupları katıldı.
  Teşkilat
 • İl Başkanlığımız Muhtarları, TEDAŞ yetkilileriyle buluşturdu.

  Bilgilendirme ve istişare toplantısına AK PARTİ Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, AK PARTİ İlçe Başkanları, Mahalle Muhtarları ve TEDAŞ yetkililerinin katılımıyla gerçekleşti.
  Teşkilat
 • Bedelli askerliği değerlendireceğiz

  Başbakan Davutoğlu, bedelli askerlikle ilgili, "Milli Savunma Bakanımızdan da Genelkurmay Başkanımızdan da kapsamlı bir brifing aldıktan sonra bu konudaki ihtiyacı değerlendireceğiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanımız İsmail Taşpınar’ın, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajı

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde işgal altında olan vatan topraklarının düşmandan bütünüyle arındırıldığını ve istiklal savaşının hak edilen büyük zaferle taçlandığını vurgulayan Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan