• CUMHUR İTTİFAKI ADAY TANITIM PROGRAMIMIZ

  Tevfik Sırrı Gür Stadyumunun bulunduğu alanda gerçekleştirilen Aday Tanıtım programımıza Genel Başkan Yardımcımız Sayın Lütfi Elvan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mevlüt Karakaya, Milletvekillerimiz Sayın Ali Cumhur Taşkın, Sayın Zeynep Gül Yılmaz, Sayın Hacı Özkan, MHP İl Başkanı sn. Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Milletvekilleri Sayın Olcay Kılavuz, Sayın Baki Şimşek, İlçe Başkanlarımız ve İlçe Teşkilatımız ve MHP il ve ilçe Teşkilatı ve Mersinli hemşehrilerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik.
  Teşkilat
 • 31 MART MAHALLİ İDARELER TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

  İl Başkanlığımız, 31 Mart'ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesi temayül yoklamasını yaptı. Temayüle katılanlar, ilk kez uygulanan sistemle kendilerine verilen kartlar ile bilgisayar üzerinden aday seçimi tercihlerini gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Başkan Ercik: Mahalli İdareler Genel Seçimleri Başvurusu 5 Kasım’da Başlıyor

  31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle ilgili açıklama yapan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, " 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Belediye Başkanlıkları için adaylık başvuruları 5 Kasım’da başlıyor. Aday Adaylarımız başvurularını AK PARTİ Genel Merkezimize, İl Başkanlığımıza veya İlçe Başkanlıklarımıza alındı belgesi karşılığında, bizzat yapması gerekmektedir." dedi.
  Teşkilat
 • ERCİK: 30 AĞUSTOS, TARİH SAYFALARINA GÖMÜLMEK İSTENEN BİR MİLLETİN YENİDEN AYAĞA KALKTIĞI GÜNDÜR

  il Başkanı Cesim Ercik, “30 Ağustos, tarih sayfalarına gömülmek istenen bir milletin yeniden ayağa kalktığı, özgürlüğünün ve bağımsızlığının boyunduruk altına alınamayacağını dünyaya haykırdığı gündür. Milletimizin başarılarla dolu kutlu yürüyüşünde en önemli dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramını büyük bir heyecan coşku ve gururla kutlayacağız." dedi
  Teşkilat
 • ERCİK:6.OLAĞAN BÜYÜK KONGREMİZE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR

  İl Başkanımız Cesim Ercik,"Adalet ve Kalkınma Partisi 6.Olağan Büyük Kongresini, 18 Ağustos Cumartesi günü Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştireceğiz."
  Teşkilat
 • Başkan Ercik: AK Parti, Aydınlık geleceğin teminatı

  AK Parti, maruz kaldığı her türlü saldırılara ve engellemelere rağmen, yılmadan azimle ve kararlılıkla millete olan hizmet aşkıyla, ülkemize büyük bir gelişim ve değişim süreci yaşatmıştır. İç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde birçok ilke imza atmıştır. AK Parti’nin devrim niteliğinde attığı adımlar, Türk siyasi tarihinde önemli bir dönüm noktası oluşturmaktadır. Ülkede ve bölgede güven ve istikrarın sembolü olmuştur. AK Parti demek Türkiye demektir. Milletimiz bizlere görev verdiği sürece bizler her daim milletimizin emrinde ve hizmetindeyiz.
  Teşkilat
 • ERCİK: MİLYON TEK YÜREK OLDU

  81 Milyon tek yürek olarak 15 Temmuz hain darbe girişimini önlediğini ve tüm dünyaya demokrasi dersi verdiğini kaydeden AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik,” Tanka, tüfeğe karşı milli iradesini ortaya koyarak mücadele eden milletimiz, tüm dünyaya ülkenin gerçek sahibinin kim olduğunu göstermiş oldu.” dedi.
  Teşkilat