×

Ak Parti Mersin İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (324) 322 88 55

 • Birlikte Başardık!
  Mersin AK İcraatlar
 • 7 Haziran’a kadar uyumayacağız

  AK Parti Mersin Milletvekilleri Akdeniz İlçesi’nde düzenlenen açık hava toplantısında halkla bir araya geldi. Toplantıya; AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, Milletvekili Adayları; M. Mustafa Gültak, Muhsin Kızılkaya, Zeynep Gül Yılmaz, M. Emin Kaplan, Pınar Nar ve Mehmet Taşkıran katıldı.
  Teşkilat
 • Gezi dönemi gibi manipülasyon var

  Başbakan Davutoğlu, "Şimdi birçok batılı yayın organı HDP'ye destek için yayınlar yapıyor. Yani öyle bir uluslararası manipülasyon var ki aynen gezi dönemi gibi" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Kavgasız bir Türkiye istiyoruz‏

  Çalışmalarını Yenişehir’de sürdüren Zeynep Gül Yılmaz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, ilçede yapılan sosyal yardımlarla ilgili bilgi aldı. Akkent Mahallesi’nde ev toplantısı yapan Yılmaz, Yenişehir Halk Eğitim Nakış Kursu’nu ziyaret ederek kursiyerlerle bir araya geldi. Muhsin Kızılkaya ise Mezitli’de sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında önce Mezitli Alevi Kültür Derneği’ni ziyaret etti ardından da Kuyuluk yolu üzerinde bulunan bir inşaatta işçilerle bir araya gelip sorunlarını dinledi. M. Mustafa Gültak ise Mehmet Taşkıran ile birlikte Akdeniz’de sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Esnaf Kefaret Kredi Kooperetafi’ni ziyaret etti.
  Teşkilat
 • Hazineyi boşaltıp sonra kaçacaklar

  7 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala çalmadık kapı bırakmayan AK Parti Mersin Milletvekilii Adayları, vatandaşların sorun ve taleplerini dinliyor. M. Mustafa Gültak, Muhsin Kızılkaya, Zeynep Gül Yılmaz ve M. Emin Kaplan, Mersin Ekonomi Platformu (MEP) tarafından Mali Müşavirler Odası’nda düzenlenen ‘Marka Kent Mersin Projesiyle Mersin Markalaşıyor’ konulu toplantıda iş dünyası ve STK’larla bir araya gelip, görüş ve önerlerini dinledi.
  Teşkilat
 • 7 Haziran’da tokat gibi cevap verin

  AK Parti Mersin Milletvekili Adayları, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Muhsin Kızılkaya ve İbrahim Gül, Tarsus İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ve Tarsus İlçe Teşkilatıyla birlikte Tarsus’a bağlı Yenice Mahallesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. Kızılkaya ve Gül daha sonra Mahmutağa ve Yunusoğlu Köylerini ziyaret ederek köylülerden 7 Haziran seçimlerinde destek istedi. M. Muhammet Gültak ise, Mezitli İlçe Başkanı Ali Kıratlı ve Mezitli İlçe Teşkilatıyla birlikte Kuyuluk yolu ve çevresinde esnaf ziyaretinde bulunup, Bozon Köyünde vatandaşlarla bir araya gelerek destek istedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu Kayseri’de

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, uçakla saat 18.25'te Kayseri'ye geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Adaylardan vatandaşlara teşekkür

  Mersin merkez ve ilçelerinde seçim çalışmalarını yürüten AK Parti Mersin Milletvekili Adayları büyük sevgi gösterileriyle karşılanıyor. Gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan AK adaylar, vatandaşların gösterdiği büyük teveccühe teşekkür etti.
  Teşkilat
 • Taşpınar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı

  19 Mayıs’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basarak, milletle birlikte İstiklal mücadelesinin meşalesini yaktığı gün olduğunu ifade eden Adalet ve Kalkınma Patisi Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar’ın yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
  Teşkilat
 • Biz milletin yüzde 100’üne talibiz

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hepsi küçük alanda oynuyor. Bunlar milletin yüzde 10, 20, 30'una talip. Biz milletin yüzde 100'üne talibiz. Herkesin gönlüne girmeye talibiz" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Gençlerden ‘Gençlik Yürüyüşü’

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin İl Gençlik Kolları Teşkilatı üyesi gençler, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle HiltonSA Otel’den Özgecan Aslan Barış Meydanı’na kadar ‘Gençlik Yürüyüşü’ gerçekleştirdi. Meşaleli yürüyüşün ardından AK Gençler, dilek fenerlerini gökyüzüne bıraktı.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan