• Kalkınma Bakanı Elvan, Mersinli işadamlarıyla bir araya geldi

  Mersin Ticaret Borsası’nın 90’ıncı kuruluş yıl dönümü düzenlenen programla kutlandı. Tescil rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği geceye Kalkınma Bakanı Elvan’ın yanı sıra Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Dünya Bakliyat Konfederasyonu Başkanı ve MTB Meclis Başkanı Hüseyin Arslan, TOBB Konsey Başkanı ve MTB Başkanı Abdullah Özdemir ve iş dünyasının temsilcileri katıldı.
  Teşkilat
 • Bakanlar Kurulu toplandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Elvan, Liman-Hal kavşağındaki çalışmaları inceledi

  Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları ile birlikte merkez Akdeniz ilçesindeki Liman-Hal köprülü kavşak çalışmalarının devam ettiği şantiye alanında incelemelerde bulunan Elvan, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
  Teşkilat
 • AK Parti Mersin Milletvekilimiz Sayın Hacı Özkan Fransa’da Sanayi Ticaret Enerji ve Teknoloji konula

  Heyet Fransa ziyareti sırasında Sanayi Ticaret Enerji ve Teknoloji konularında incelemelerde bulundu. Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa'nın heyet onuruna verdiği resepsiyonda kamu ve STK temsilcileri bir araya geldi. Sanayi Ticaret Komisyonu Üyesi Mersin Milletvekili Hacı Özkan, oldukça verimli, bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, burada yaptıkları çalışmaları anlattı.
  Teşkilat
 • Bakan Elvan, yeni OSB alanında incelemelerde bulundu

  Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları ile birlikte Tarımsal Ürün İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi alanında incelemelerde bulunan Bakan Elvan, buradaki çalışmalarla ilgili TÜİOSB Kurucu Başkanı Gül Akyürek’ten bilgi aldı. Akyürek, Bakan Elvan’a kurulacak OSB’yi tüm detaylarıyla anlatırken, planlanan yatırımlara bir yenisinin eklendiğini müjdeledi.
  Teşkilat
 • Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplandı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • Bakan Elvan: “Bu toprağın mayası ahilikle yoğrulmuştur”

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'a Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları eşliğinde Mersin’deki Ahilik Kültürü Haftası kutlamalarına katıldı.
  Teşkilat
 • Bakan Elvan: “Türk tarihi, aynı zamanda bir şehitlik, bir gazilik tarihidir”

  18 Eylül Gaziler Günü nedeniyle düzenlenen programa Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'a Mersin Milletvekilleri Yılmaz Tezcan, Ali Cumhur Taşkın, Hacı Özkan, AK Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik, il Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve ilçe Teşkilatları eşlik etti. Bakan Elvan, ’Gazileri Anma Günü’ etkinliğine katılarak gazi ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reuters’a verdiği özel mülakatta soruları yanıtladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reuters'a verdiği özel mülakatta, gündeme ilişkin konularda değerlendirmelerde bulundu ve soruları yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • BOSTAN: İLÇE KONGRELERİMİZ 29 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

  AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Levent Ali Bostan, ilçe kongrelerinin 29 Eylül’de başlayacağını belirterek, “Mersin il Teşkilatı olarak Olağan kongre sürecimiz 29 Eylül’de Yenişehir ve Silifke İlçe Teşkilatlarımızla başlayacaktır. Kongrelerimizin partimize ve davamıza yakışır coşkulu bir şekilde demokrasi şöleninde gerçekleştireceğiz inşallah” dedi
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan