• Ercik, “23 Nisan 1920 ruhuyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorun, aşamayacağımız hiçbir engel yoktur”

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yapan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “23 Nisan 1920 ruhuyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorun, aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Tarihimiz bu konuda çok sayıda örnekle doludur” dedi.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, TBMM’nin 97. açılış yıl dönümü resepsiyonuna katıldı

  Başbakan Binali Yıldırım, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın TBMM'nin 97. açılış yıl dönümü dolayısıyla verdiği resepsiyona katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Ercik, “Milletimize güveniyoruz! ”

  16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Referandumuna sayılı saatler kala vatandaşlara sandığa gitme çağrısında bulunan AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, “Sandığa giderek oylarınızı muhakkak kullanın ve kullanacağınız oylar Batı'daki tüm ülkelere, dünyadaki tüm ülkelere en güzel cevap olacaktır 16 Nisan inşallah Batı'da, tüm dünyada önüne engel konulan vatandaşlarımın da sevindiği günler olacaktır” şeklinde konuştu.
  Teşkilat
 • BAKAN ELVAN, “HEP BİRLİKTE TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ AÇALIM.”

  Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, “Sıkıntılarımız var mı? Var. Sorunlarımız da var ama biz bir, beraber olduğumuz müddetçe o sıkıntıları, sorunları birbirimizle paylaştığımız müddetçe bizim yapamayacağımız hiçbir şey yok. Bizim önümüzü kesecek olan kimse de olamaz. Önümüz de açık olacak. Yeter ki bu birlik, beraberliğimize devam edelim. Bunu tüm Türkiye'mizde sağlayacağız. İnadına kavga diyenlere inadına kardeşlik diyeceğiz.” Dedi.
  Teşkilat
 • 2023 HEDEFLERİNE SON 2 GÜN

  2023 hedeflerine son iki gün kaldı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kapsamında çalışan AK Parti Mersin Mersin Milletvekilleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
  Teşkilat
 • TOROSLAR ‘EVET’ DİYOR

  Toroslar Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitinge Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, İl Başkanı Cesim Ercik, İlçe Başkanı Onur Ünlü, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.
  Teşkilat
 • ELVAN, “BİZİM VATANDAŞIMIZLA BULUŞMAMIZDAN RAHATSIZLAR”

  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması kapsamında Mersin’de çalışmalarına devam eden Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Mersin Serbest Bölgesi çalışanları ile bir araya geldi. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bakan Elvan, Mersin’in Tarsus İlçesinde HDP’liler tarafından AK Parti İlçe Gençlik kollarına yönelik yapılan taşlı sopalı saldırıyı kınadı.
  Teşkilat
 • Başbakan Yıldırım, TBMM’nin Açılışının 97. Yıldönümü Özel Oturumu’nda konuştu

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, TBMM'nin açılışının 97. yıl dönümü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel olarak toplanan TBMM Genel Kurulu'na katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • ÖZKAN, “MİLLETİMİZİN YÜREĞİNE DOĞRU YOLCULUĞUMUZ AZİM VE KARARLILIKLA DEVAM EDECEKTİR.”

  AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Hacı Özkan, “2002’de bu yola çıktığımızdan beri birçok saldırı ve engellemelerle karşı karşıya kaldık. Ama bizim milletimizin yüreğine doğru yolculuğumuz azim ve kararlılıkla devam edecektir.” Dedi.
  Teşkilat

Mersin Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Basın Odası

TÜMÜNÜ GÖR

Teşkilatlardan